Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinde stor perdelerinizi itina ile yıkamakta ve temizlemektedir. Ücretsiz servis ağımızla yılan her günü dört mevsim sizli hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumdadır.

Stor perde yıkama konusunda bizden hizmet alacak müşterilerimize ve değerli İstanbul halkımıza önerimiz. Stor perde yıkama hizmetimizi görmeden veya stor perde temizliği konusunda deneyimlerimizden faydalanmadan karar vermeyin. Yıllardan beri verdiğimiz hizmet kalitesiyle kazandığımız deneyim sayesinde yıkadığımız perdelerinizden memnun kalmazsanız verdiğiniz paranızı aynen iade etmeyi garantiliyoruz.

Bursa ilçelerinde her yere ücretsiz servislerimiz mevcuttur. Bir telefon kadar size yakınız. Yıkama veya temizleme için firmamıza gelen stor perdeleriniz kalite kontrolden geçtikten sonra özelliklerine göre ayrılır, kullanılan kumaş kalitesi ve özelliğine göre deterjan seçimi yapılır.