Stor perde yıkama titizlik gerektiren bir işlemdir. Zira yanlış metotlar uygulanırsa stor perdenizde kalıcı hasarlar oluşabilir.

Stor perdelerinizi önce, üzerinde olabilecek yabancı cisimlerden arındırıyoruz. Daha sonra, yıkama işlemine başlamadan önce bol su ile stor perdelerinizi ıslatıyor ve kirlerini yumuşatıryoruz.

– Özel yıkama şampuanımız ile, özel sanayi tipi perdelerinize asla zarar vermeyen fırçalarımızla stor perdelerinizin cinsine/türüne göre özel yöntem ve tekniklerle öncelikle ön yüzünü, daha sonra arka yüzünü bol köpük, bol fırça darbeleri ile yıkıyor ve bol su ile duruluyoruz. Stor perdelerinizin metal ve zincirli kısımlarına da gereken temizliği uyguladıktan sonra yıkama ve temizlik işlemimiz tamamlanmış oluyor.

– Yıkama ve durulama işlemi bittikten sonra stor perdelerinizi 1 gün süre ile özel askılıklarımızda havalandırıyoruz.

– Kuruyan stor perdelerinizin, kontrol tezgahımızda deneyimli personelimiz tarafından son konrolleri yapılıyor. Eğer stor perdelerinizde çıkmayan inatçı lekeler veya sigara isi gibi sarılıklar var ise, endüstiriyel leke çıkarıcı deterjanlarımızla manuel olarak müdahale ediyoruz.

– Son olarak özel ferah kokulu özel parfümümüzle stor perdelerinizi parfümlüyor ve ambalaj poşetlerimizle paketliyor, ücretsiz servisimizle adresinize teslim ediyoruz.

Özenle ve dikkatle yıkadığımız stor perdelerinizi deneyimli personelimiz ile, özel yıkama şampuanlarımızla ilk günkü parlaklığına kavuşuyor. Stor perdelerinizi riske atmak istemiyorsanız Plus  Koltuk ve Halı Yıkama Merkezi‘ne ulaşabilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Not: Stor perdelerinizi teslim aldığınızda poşetinden çıkartmayı unutmayın! Poşetler taşıma amaçlıdır. Uzun süre poşet içerisinde duran stor perdeleriniz parfümlemeden dolayı oluşan hafif nemlenmeden dolayı yeşillenebilir.