Stor perde yıkama titizlik gerektiren bir işlemdir. Zira yanlış metotlar uygulanırsa stor perdenizde kalıcı hasarlar oluşabilir.

Stor perdelerinizi önce, üzerinde olabilecek yabancı cisimlerden arındırıyoruz. Daha sonra, yıkama işlemine başlamadan önce bol su ile stor perdelerinizi ıslatıyor ve kirlerini yumuşatıryoruz.

– Özel yıkama şampuanımız ile, özel sanayi tipi perdelerinize asla zarar vermeyen fırçalarımızla stor perdelerinizin cinsine/türüne göre özel yöntem ve tekniklerle öncelikle ön yüzünü, daha sonra arka yüzünü bol köpük, bol fırça darbeleri ile yıkıyor ve bol su ile duruluyoruz. Stor perdelerinizin metal ve zincirli kısımlarına da gereken temizliği uyguladıktan sonra yıkama ve temizlik işlemimiz tamamlanmış oluyor.

– Yıkama ve durulama işlemi bittikten sonra stor perdelerinizi 1 gün süre ile özel askılıklarımızda havalandırıyoruz.

– Kuruyan stor perdelerinizin, kontrol tezgahımızda deneyimli personelimiz tarafından son konrolleri yapılıyor. Eğer stor perdelerinizde çıkmayan inatçı lekeler veya sigara isi gibi sarılıklar var ise, endüstiriyel leke çıkarıcı deterjanlarımızla manuel olarak müdahale ediyoruz.

– Son olarak özel ferah kokulu özel parfümümüzle stor perdelerinizi parfümlüyor ve ambalaj poşetlerimizle paketliyor, ücretsiz servisimizle adresinize teslim ediyoruz.

Özenle ve dikkatle yıkadığımız stor perdelerinizi deneyimli personelimiz ile, özel yıkama şampuanlarımızla ilk günkü parlaklığına kavuşuyor. Stor perdelerinizi riske atmak istemiyorsanız Plus  Koltuk ve Halı Yıkama Merkezi‘ne ulaşabilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Not: Stor perdelerinizi teslim aldığınızda poşetinden çıkartmayı unutmayın! Poşetler taşıma amaçlıdır. Uzun süre poşet içerisinde duran stor perdeleriniz parfümlemeden dolayı oluşan hafif nemlenmeden dolayı yeşillenebilir.

 

 

Ataevler zebra yıkama
Özlüce zebra yıkama
Ertuğrul zebra yıkama
Fethiye zebra yıkama
Altınşehir zebra yıkama
Yüzüncüyıl zebra yıkama
19 mayıs zebra yıkama
23 nisan zebra yıkama
29 ekim zebra yıkama
30 ağustos zebra yıkama
Üçevler zebra yıkama
Beşevler zebra yıkama
Nilüfer zebra yıkama
Bursa zebra yıkama
Cumhuriyet zebra yıkama
Barış mahallesi zebra yıkama
Bağlarbaşı zebra yıkama
Yeni kahraman zebra yıkama
Kahraman zebra yıkama
Hasanağa Toki zebra yıkama
Emek zebra yıkama
Motortepe zebra yıkama
İhsaniye zebra yıkama
Esentepe zebra yıkama
Görükle zebra yıkama
Dumlupınar Mahallesi
Sakarya Mahallersi
Balkan Mahallesi
Çalı zebra yıkama
Demirci zebra yıkama
Konak zebra yıkama
Kültür zebra yıkama
Çekirge zebra yıkama
Dikkaldırım zebra yıkama
Odunluk zebra yıkama
Çamlıca zebra yıkama
Hamitler zebra yıkama
Akpınar zebra yıkama
Balat zebra yıkama
Geçit zebra yıkama
Batıkent zebra yıkama
Bademli zebra yıkama
Emek zebra yıkama
Mudanya zebra yıkama

 

Osmangazi Stor Perde Yıkama, Osmangazi Stor Perde Yıkama Firması, Osmangazi Stor Perde Yıkatma, Osmangazi Stor Perde Yıkama Ücreti, Osmangazi Stor Perde Yıkama Fiyatı, Stor Perde Firmaları, Osmangazi Perde Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir